ابزار وبمستر

اسلایدر

روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
فرهنگی و اجتماعی - مطالبی در خصوص تاریخچه روستا و آداب و رسوم مردم روستای قارلق
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و سوم فروردین 1393 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت به خانواده های کریمی ، عباسی و سایر خویشاوندان ، در صورت دریافت آگاهی از برگزاری مراسم یادبود شادروان فاطمه عباسی ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .


به اطلاع می سانیم مراسم یادبود شادروان فاطمه عباسی روز جمعه 93/01/29 از ساعت 17.00 الی 18.30 در مسجد جامع تهرانسر واقع در تهرانسر خیابان نیلوفر غربی برگزار می گردد.
 روحشان شاد و يادشان بخير

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ششم فروردین 1393 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های رمضانی و سایر خویشاوندان ، در صورت دریافت آگاهی از برگزاری مراسم یادبود شادروان خانم تاج رمضانی ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .
به اطلاع می سانیم مراسم یادبود بانو خانم تاج رمضانی روز پنج شنبه 93/1/7 از ساعت 15.00 الی 16.30 در مسجد فاطمه الزهرا واقع در بلوار استاد معین برگزار می گردد.

 روحشان شاد و يادشان بخير


نوشته شده در تاريخ جمعه یازدهم بهمن 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های چراغی و سایر خویشاوندان ، در صورت دریافت آگاهی از برگزاری مراسم یادبود شادروان عزیز چراغی ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .
به اطلاع میرسانیم مراسم یادبود شادروان عزیزعلی چراغی روز یکشنبه 92/11/13 ساعت 14.30 الی 16.00 در تهرانسر بلوار نیلوفر مسجدجامع تهرانسر برگزار می شود . روحشان شاد و يادشان بخير


نوشته شده در تاريخ دوشنبه هفتم بهمن 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های قیطاسی و سایر بستگان به اطلاع میرسانیم مراسم یادبود شادروان عبدالصمد قیطاسی پنجشنبه به تاریخ  92/11/10 از ساعت 14.30 الی 16.00 در تهران مهرآباد جنوبی - شهرک فردوس خیابان شهید بیگلو  - خیابان غلام عباس عسگری - مسجد علی ابن موسی الرضا برگزار می شود .

 روحشان شاد و يادشان بخير

 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های عاشوری ، حسینی و سایر بستگان به اطلاع می رسانیم مراسم یادبود شادروان علی اشرف عاشوری پنجشنبه به تاریخ  92/10/26  از ساعت 15 الی 16.30 در تهران بلوار استاد معین مسجد فاطمه زهرا برگزار می شود .

 روحشان شاد و يادشان بخير

 


نوشته شده در تاريخ جمعه سیزدهم دی 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های موسوی و سایر بستگان به اطلاع می رسانیم مراسم تشییع و خاکسپاری شادروان حاج سید وجیه الله موسوی فردا صبح ( شنبه 92/10/14 ) از منزل وی و در بهشت زهرای تهران برگزار می شود .

در صورت دریافت اطلاعاتی از برگزاری مراسم یادبود ایشان ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .

 روحشان شاد و يادشان بخير


.: Weblog Themes By PayamBlog :.