ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه

اسلایدر

روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
فرهنگی و اجتماعی - مطالبی در خصوص تاریخچه روستا و آداب و رسوم مردم روستای قارلق
نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |

 
 

 


با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حاجی زاده  و سایر خویشاوندان به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد محمود آقا حاجی زاده  آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 روحشان شاد و یادشان گرامی باد

 

نوشته شده در تاريخ شنبه سوم آبان ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 


با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حقی و سایر خویشاوندان به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد کرمعلی حقی آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های میرزائی ، صادقی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر شادروان بانو خدیجه میرزائی روز دوشنبه ۲۴/۰۶/۹۳ ساعت ۱۰.۰۰ صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم مراسم یادبود شادروان بانو خدیجه میرزائی روز پنج شنبه ۲۷/۰۶/۹۳ از ساعت۱۶.۰۰ الی ۱۷.۳۰در مسجد فاطمه الزهرا واقع در بلوار استادمعین  برگزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حسینی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر روانشاد سید حمزه حسینی روز دوشنبه 293/04/23 ساعت 10.00 صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد سید حمزه حسینی آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 


  به آگاهی می رسانیم مراسم یادبود روانشاد سید حمزه حسینی روز سه شنبه 93/04/24 از ساعت 17.30 الی 19.00 در مسجد المهدی واقع در چهار راه یافت آباد - بلوار معلم - جنب خیابان بازرگان بر گزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

نوشته شده در تاريخ شنبه سی و یکم خرداد ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های خسروی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر شادروان پرویز خان خسروی روز یکشنبه 93/04/01 ساعت 9.00 صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم مراسم یادبود سوم و هفتم شادروان پرویز خان خسروی روز سه شنبه 93/04/03 از ساعت 14.00 الی 15.30 در مسجد جامع شهرک غرب واقع در شهرک غرب ، بعد از میدان صنعت ، بلوار فرحزاد ابتدای خیابان شهید حسن سیف ( اول فاز سه )  برگزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه هشتم خرداد ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های دولیخانی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم  مراسم یادبود شادروان اروجعلی دولیخانی روز جمعه 93/03/09 از ساعت 16.30 الی 18.00 در حسینیه فاطمه الزهرا واقع در شهرک گلشهر جاده ساوه ، چهاردانگه ، سه راه بوتان میدان اول برگزار خواهد شد.

 


 

 روحشان شاد و يادشان بخير

 

 

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |


به اطلاع می رسانیم مراسم تشییع
پیکر شادروان
رقیه نادری روز پنج شنبه 93/02/18 ساعت 9.00
صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد
.


همچنان مراسم یادبود وی روز جمعه 93/01/19 از ساعت 14.00 الی 15.30 در مسجد فاطمه الزهرا واقع در بلوار استاد معین برگزار خواهد شد.
 روحشان شاد و يادشان بخير

.: Weblog Themes By PayamBlog :.