SusaWebTools

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه

اسلایدر

روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
فرهنگی و اجتماعی - مطالبی در خصوص تاریخچه روستا و آداب و رسوم مردم روستای قارلق
نوشته شده در تاريخ جمعه نوزدهم دی ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |

درود هم ولایتی های عزیز :

 

عکس های بیادماندنی روزگارن 14 را نیز سرکار خانم مهسا قارلقی برایمان ارسال نمودند. ضمن سپاسگزاری از این هم ولایتی خوبمان  عکسهای ارزشمند و بیادماندنی ایشان را تقدیم شما هم ولایتی های عزیز می نمائیم.

یادشان گرامی باد

منتظر عکسهای بیادماندنی و  قدیمی شما هستیم با آرزوی بهترین ها .

محمد نجفی

 

 

شادروان حاج نجف صادقی فرزند ذوقعلی صادقی - محله یوخاروقالا 

 

 

شادروان بانو قیز تمام نادری فرزند شادروان آقای ملک ناز نادری همسر شادروان تقی قارلقی

 

 

شادروان موسی قارلقی فرزند ابوالفتح قارلقی - محله یوخاروقالا 

 

نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |

 
 

 


با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حاجی زاده  و سایر خویشاوندان به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد محمود آقا حاجی زاده  آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 روحشان شاد و یادشان گرامی باد

 

نوشته شده در تاريخ شنبه سوم آبان ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 


با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حقی و سایر خویشاوندان به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد کرمعلی حقی آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های میرزائی ، صادقی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر شادروان بانو خدیجه میرزائی روز دوشنبه ۲۴/۰۶/۹۳ ساعت ۱۰.۰۰ صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم مراسم یادبود شادروان بانو خدیجه میرزائی روز پنج شنبه ۲۷/۰۶/۹۳ از ساعت۱۶.۰۰ الی ۱۷.۳۰در مسجد فاطمه الزهرا واقع در بلوار استادمعین  برگزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حسینی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر روانشاد سید حمزه حسینی روز دوشنبه 293/04/23 ساعت 10.00 صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم در صورت دریافت آگاهی از مراسم یادبود روانشاد سید حمزه حسینی آن را به اطلاع شما هم ولایتی ها خواهیم رساند .

 


  به آگاهی می رسانیم مراسم یادبود روانشاد سید حمزه حسینی روز سه شنبه 93/04/24 از ساعت 17.30 الی 19.00 در مسجد المهدی واقع در چهار راه یافت آباد - بلوار معلم - جنب خیابان بازرگان بر گزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

نوشته شده در تاريخ شنبه سی و یکم خرداد ۱۳۹۳ توسط محمد نجفی |
 

 

 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های خسروی و سایر خویشاوندان با اطلاع می رسانیم .  مراسم تشییع پیکر شادروان پرویز خان خسروی روز یکشنبه 93/04/01 ساعت 9.00 صبح در بهشت زهرا برگزار می گردد .


به اطلاع می سانیم مراسم یادبود سوم و هفتم شادروان پرویز خان خسروی روز سه شنبه 93/04/03 از ساعت 14.00 الی 15.30 در مسجد جامع شهرک غرب واقع در شهرک غرب ، بعد از میدان صنعت ، بلوار فرحزاد ابتدای خیابان شهید حسن سیف ( اول فاز سه )  برگزار می گردد.

   روحشان شاد و يادشان بخير

 

.: Weblog Themes By PayamBlog :.