ابزار وبمستر

اسلایدر

روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
روستای قارلق از توابع نوبران ساوه
فرهنگی و اجتماعی - مطالبی در خصوص تاریخچه روستا و آداب و رسوم مردم روستای قارلق
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ششم فروردین 1393 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های رمضانی و سایر خویشاوندان ، در صورت دریافت آگاهی از برگزاری مراسم یادبود شادروان خانم تاج رمضانی ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .
به اطلاع می سانیم مراسم یادبود بانو خانم تاج رمضانی روز پنج شنبه 93/1/7 از ساعت 15.00 الی 16.30 در مسجد فاطمه الزهرا واقع در بلوار استاد معین برگزار می گردد.

 روحشان شاد و يادشان بخير


نوشته شده در تاريخ جمعه یازدهم بهمن 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های چراغی و سایر خویشاوندان ، در صورت دریافت آگاهی از برگزاری مراسم یادبود شادروان عزیز چراغی ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .
به اطلاع میرسانیم مراسم یادبود شادروان عزیزعلی چراغی روز یکشنبه 92/11/13 ساعت 14.30 الی 16.00 در تهرانسر بلوار نیلوفر مسجدجامع تهرانسر برگزار می شود . روحشان شاد و يادشان بخير


نوشته شده در تاريخ دوشنبه هفتم بهمن 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های قیطاسی و سایر بستگان به اطلاع میرسانیم مراسم یادبود شادروان عبدالصمد قیطاسی پنجشنبه به تاریخ  92/11/10 از ساعت 14.30 الی 16.00 در تهران مهرآباد جنوبی - شهرک فردوس خیابان شهید بیگلو  - خیابان غلام عباس عسگری - مسجد علی ابن موسی الرضا برگزار می شود .

 روحشان شاد و يادشان بخير

 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های عاشوری ، حسینی و سایر بستگان به اطلاع می رسانیم مراسم یادبود شادروان علی اشرف عاشوری پنجشنبه به تاریخ  92/10/26  از ساعت 15 الی 16.30 در تهران بلوار استاد معین مسجد فاطمه زهرا برگزار می شود .

 روحشان شاد و يادشان بخير

 


نوشته شده در تاريخ جمعه سیزدهم دی 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های موسوی و سایر بستگان به اطلاع می رسانیم مراسم تشییع و خاکسپاری شادروان حاج سید وجیه الله موسوی فردا صبح ( شنبه 92/10/14 ) از منزل وی و در بهشت زهرای تهران برگزار می شود .

در صورت دریافت اطلاعاتی از برگزاری مراسم یادبود ایشان ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .

 روحشان شاد و يادشان بخير


نوشته شده در تاريخ دوشنبه هجدهم آذر 1392 توسط محمد نجفی |


 با عرض تسلیت مجدد به خانواده های حقی ، رمضانی و سایر بستگان به اطلاع می رساند مراسم تشییع و خاک سپاری شادروان مهدی حقی امروز در روستا انجام می شود و در صورت دریافت اطلاعاتی از برگزاری مراسم یادبود ایشان ، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند .
 به اطلاع می رساند مراسم یادبود شادروان مهدی حقی فردا ( روز سه شنبه 92/09/19 )  ظهر در مسجد صاحب الزمان روستای قارلق برگزار میگردد.
با عرض تسلیت مجدد به خانواده های داغدار حقی به اطلاع همه هم ولایتی های عزیز می رساند مراسم ختم مرحوم حاج مهدی حقی فردا ( پنجشنبه 92/09/21 ) راس ساعت دو بعداز ظهر در مسجد فاطمه زهرا واقع در خیابان استاد معین تهران برگزار می گردد.

 


 

 روحشان شاد و يادشان بخير


.: Weblog Themes By PayamBlog :.